Cykle muzyczne

W tym dziale zawarta jest lista wszystkich cykli muzycznych, które dotychczas pojawiły się na mojej stronie. Lista będzie uaktualniana na bieżąco.

Pozdrawiam

OSKAR PENDYK

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

CYKLE MUZYCZNE:

NOWOŚCI PŁYTOWE - cykl debiutował 7 sierpnia 2015 roku. Jest to jedyny cykl, który pojawia się regularnie a dokładnie w każdy piątek. Może dziwić jego ówczesna numeracja ( 7 sierpnia 2015 pojawił się numer 32 ( 188 ) ), która zresztą pozostała po dziś dzień. Już tłumaczę o co chodzi. Cyfra 32 oznacza numer danego tygodnia w roku z kolei 188 łączną sumę wszystkich części. W cyklu pojawiają się zarówno premiery tygodnia jak i zapowiedzi płytowe. Ma charakter "newslettera" czyli informatora. Dotychczas ( 1 sierpnia 2016 ) pojawiło się 239 części.

PŁYTA ŻYCIA - cykl debiutował 9 sierpnia 2015 roku i jest cyklem nieregularnym. Pojawiają się w nim  - jak mówi nazwa - płyty mojego życia, a więc te najukochańsze ( niekoniecznie uznane za takowe przez krytyków, ale o znaczeniu sentymentalnym dla mnie ). Brak czasu powoduje, iż dotychczas ( sierpień 2016 ) pojawiły się tylko trzy części.

FILM MUZYCZNY - cykl debiutował 1 października 2015 roku i również jest cyklem nieregularnym. Pojawiają się w nim zarówno filmy jak i seriale muzyczne, filmy biograficzne o życiu i twórczości artystów. Dotychczas ( sierpnień 2016 ) pojawiły się dwie jego części.

PŁYTA WINYLOWA - cykl debiutował 2 maja 2016 roku. Powstał
z myślą o tym by przedstawiać płyty często nieosiągalne - a co ważniejsze - mało znane bądź nieznane wcale. A są ich tysiące. Pragnę poniekąd tchnąć w nie nowe życie. Może zdarzy się tak iż kogoś płyta zainteresuje i uda mu się ją kupić na jakiejś aukcji bądź jej wznowienie na kompakcie o ile takowe się pojawiło. Wiele z zespołów, które tutaj mam zamiar zaprezentować wydało tylko jeden album i na tym się skończyło. Dotychczas  ( sierpień 2016 ) pojawiły się trzy części.
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz