niedziela, 31 lipca 2016

BRISA ROCHE "Invisible 1" ( 2016 )

POP

Amerykanka mieszkająca obecnie we Francji śpiewa zarówno w języku ojczystym jak i francuskim. Jej dyskografia to pięć płyt solowych oraz wydany w 2012 roku album "Morning, Noon & Night" z projektem THE LIGHTNIN 3. Mój kolega Łukasz z byłej pracy ( serdecznie go pozdrawiam ) napisał kiedyś do BRISY o ile dobrze pamiętam w sprawie trudności w zdobyciu jej płyt ( małe nakłady itp. ). Artystka...przysłała mu poszukiwany album i to z dedykacją. Właśnie ukazała się jej nowa płyta. Nie wiem czy Łukasz o niej wie, ale wkrótce zamierzam go z albumem odwiedzić.

Proszę posłuchajcie otwierającego całość "Lit Accent" i tego wspaniałego głosu BRISY. Cudowna piosenka. Następna "Echo Of What I Want" to podszyta elektroniką piosenka mogąca się śmiało znaleźć na listach przebojów. Bardzo urokliwa ballada "Night Bus" z pewnością przypadnie do gustu niejednej osobie lubiącej romantyczne klimaty. "Baby Come Over" to bardzo współczesny, zakręcony i odjechany ( ale tylko w zwrotkach ) utwór, który w refrenie robi się już "normalny".
Godnymi polecenia są także utwory "Disco" ( kapitalne nagranie ), psychodeliczny "You Like Fire" czy bardzo zmysłowy "Each One Of Us". Właśnie ten do posłuchania poniżej.

POSŁUCHAJ:

https://www.youtube.com/watch?v=UFVcy_5xTj0

Pozdrawiam

OSKAR PENDYK

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz