niedziela, 16 października 2016

BARBRA STREISAND "Encore: Movie Partners Sing Broadway" ( 2016 )

MUSICAL / SWING

Już na samym początku mogę ogłosić, że o to BARBRA STREISAND, amerykańska aktorka i piosenkarka nagrała jedną z najpiękniejszych płyt tego roku, która jest już 35-ta w jej dorobku.

Artystka powraca tutaj do swoich korzeni kiedy występowała na deskach Broadwayu. Przy mikrofonie partnerują jej słynni aktorzy. W blisko 8-minutowym obłędnym "At The Ballet" śpiewa z ANNE HATHAWAY. Całość ma formę musicalu, jest narracja. Utwór ma formę przesłuchania i kiedy mężczyzna przeprowadzający casting pyta BARBRĘ o rodziców, ta zaczyna śpiewać, dochodzą inne głosy. Na końcu mężczyzna mówi, że poinformuje o swojej decyzji. W "The Best Thing That Ever Has Happened" partneruje jej sam ALEC BALDWIN, a w cudnej balladzie "Take Me To The World" ANTONIO BANDERAS. Wspaniały "Loving You" z PATRICKIEM WILSONEM, a w "Anything You Can Do" BARBRA po tym jak jej zajęty mąż nie zauważa jej nowej fryzury idzie na górę popłakać i pośpiewać. Coś fantastycznego.

Ależ zaskoczenie, liczyłem na moją ukochaną CELINE, a tutaj taka niespodzianka. Taka płyta. Brawo pani STREISAND. Wersja standardowa zawiera 10 nagrań, a DELUXE aż 14. Polecam tę drugą.

POSŁUCHAJ:

https://www.youtube.com/watch?v=X7qzmTGkC7k

Pozdrawiam

OSKAR PENDYK

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz