środa, 23 marca 2016

KRISTEN MAY "Conversations" ( 2015 )

ROCK / POP

KRISTEN MAY to amerykańska wokalistka i gitarzystka znana z zespołów VEDERA, który wydał trzy albumy i obecnie nie istnieje oraz z zespołu FLYLEAF w którym zastąpiła LACEY STURM która z zespołu odeszła. Pod koniec ubiegłego roku ukazała się pierwsza solowa płyta artystki za pośrednictwem PLEDGE MUSIC.

Jej solowy album to melodyjny lekki pop z delikatnymi gitarami. Muzyka właściwie niczym nie odbiega od jej dokonań w zespołach VEDERA i FLYLEAF, choć bliżej jej do tego pierwszego. Drugi z kolei jest może nieco bardziej pikantny. Płyta bardzo krótka bo trwająca zaledwie nieco ponad 32 minuty przynosi 8 piosenek z których wyróżnić można przebojowy "Your Closeness", balladę zaśpiewaną niemal a capella zatytułowaną "Parachute", melodyjny rozbudowany blisko 7-minutowy "The River"( najlepszy na płycie ) czy świetny na koniec "What Coulda Been".

Album niestety niczym szczególnym się nie wyróżnia w zalewie setek podobnych wydawnictw jakie ukazują się każdego roku. Do odsłuchu singlowy "Just Need You"

POSŁUCHAJ:

https://www.youtube.com/watch?v=nMhijqvKXlI

Pozdrawiam

OSKAR PENDYK

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz