sobota, 12 marca 2016

Newsy, ciekawostki, koncerty...

Gitarzysta BLACK SABBATH czyli TONY IOMMI ogłosił niedawno, że po koncertach z cyklu „The End” zamierza nagrać coś z innym wokalistą BLACK SABBATH, TONYM MARTINEM.
Dlaczego przed obecnym tournée grupy nie zdecydowano się nagrać całej płyty? Na to pytanie odpowiada basista Geezer Butler.
"To było logiczne. Dano nam sześć miesięcy, by napisać i nagrać album. Powiedziałem, że nie ma absolutnie mowy".

Z okazji 41. urodzin zmarłego niedawno muzyka RIVERSIDE, Piotra Grudzińskiego, Mariusz Duda planuje przygotować wyjątkowy prezent. Prace nad nowym wydawnictwem, w którym zespół eksperymentował z ambientem i progresywną elektroniką, przerwała śmierć kolegi. Zespół jednak postanowił dokończyć płytę, która ma być hołdem dla ich przyjaciela. Decyzja była jednogłośna, a Mariusz Duda chce, żeby 15 marca – w urodziny Piotra – album był już przygotowany. Szczegóły wkrótce.

Grupa THE WATERBOYS już  6. czerwca wystąpi po raz pierwszy w Polsce! Na koncert zaprasza Progresja Music Zone. Informacje o biletach, wkrótce!

Na dziewiątej już edycji letniego festiwalu INO-ROCK, w samym sercu Parku Solankowego w Inowrocławiu, wystąpią: LACRIMOSA, DUNGEN, AGUSA, HIPGNOSIS + piaty, nieznany jeszcze wykonawca.
 
27 sierpnia 2016       Teatr Letni        INOWROCŁAW     start - godz. 16:30/ Ceny biletów: 149,00zł (do 30.06.2016) // 159,00zł (od 1.07.2016)
Sprzedaż biletów: bilety będą dostępne na www.rockserwis.pl (bilety kolekcjonerskie) oraz w salonach EMPiK, Media Markt i Saturn, punktach sprzedaży Ticketpro (www.ticketpro.pl) i Eventim (www.eventim.pl) na terenie całego kraju. W Inowrocławiu - w sklepie muzycznym Forte oraz w Kujawskim Centrum Kultury.
 
Zespół AC/DC poinformował, że przerywa trasę i odwołuje zaplanowane na marzec i kwiecień koncerty w Stanach Zjednoczonych. O nowych terminach grupa poinformuje wkrótce. Nowe terminy podane zostaną wkrótce. Podobno BRIAN JOHNSON traci słuch.
 
Pozdrawiam
 
OSKAR PENDYK

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz