środa, 15 lutego 2017

THE MURDER OF MY SWEET "Echoes Of The Aftermath" ( 2017 )

SYMPHONIC METAL

Informuję, iż czwarty album Szwedów z cudownie śpiewającą ANGELICĄ RYLIN jest już do kupienia. Szybko bo niemal 1,5 roku temu ukazała się genialna "Beth Out Of Hell" ( 2015 ). Choć najnowsze dzieło jest tyciu tyciu słabsze to zawiera mnóstwo fenomenalnej muzyki. I słowo "słabsza" de facto tego nie oznacza. Chodzi o to, iż ostatnio ukazało się mnóstwo tego typu płyt i człowiek jest jakby nasycony, a poprzedni album tej grupy słuchałem po dłuższej rozłące z zespołem stąd zapewne takie a nie inne odczucia.

Płytę otwiera świetny przebojowy "Sleeping Giant", a dla tych którzy czekają na solówki pamiętne chociażby z poprzedniej płyty polecam nagranie "Personal Hell". Coż za przejście z drugiego refrenu do wykończenia utworu. To samo mamy w nagraniu "Ode To Everyone". Nieco wolniejszy, ale podniosły i ze świetna melodią ( jak zawsze ) jest " Loud As A Wshisper". Cudeńko to również przedzamykająca całość "In Risk Of Rain".

Polecam tę grupę każdemu szanującemu się miłośnikowi symphonic metalu.

POSŁUCHAJ:

https://www.youtube.com/watch?v=ioiQJlDucTE&t=140s

Pozdrawiam

OSKAR PENDYK

1 komentarz:

  1. Zapowiadała się ciekawie, trzeba sprawdzić jak prezentuje się całość. Bardzo fajnie prezentuje się okładka płyty, zwłaszcza tytuł z tych powycinanych literek.

    OdpowiedzUsuń