piątek, 30 września 2016

NOWOŚCI PŁYTOWE część 40 ( 248 )

PREMIERY TYGODNIA:

OPETH "Sorceress"


CHRIS DE BURGH "A Better World"

 
VAN DER GRAAF GENERATOR "Do Not Disturb"


TYKETTO "Reach"


LOVERBOY "Some Like It Hot" ( singiel )


MUTEMATH "Changes"


PIXIES "Head Carrier"


REGINA SPEKTOR "Remember Us To Life"


EPICA "The Holographic Principle"


AMY LEE "Dream To Much" ( wokalistka EVANESCENCE )


JOANNE SHAW TAYLOR "Wild"


ZAPOWIEDZI:

TOM CHAPLIN z KEANE w końcu 21 października wyda zapowiadany id dwóch lat solowy album "The Wave".


18 listopada RAINBOW "Memories In Rock - Live In Germany"


Grupa RIVERSIDE zdradziła swoje najbliższe plany: "W następnym roku zaczniemy pracować nad nowym albumem. Naznaczony okolicznościami będzie zapewne powrotem do mocniejszego i bardziej intensywnego brzmienia. Zanim to jednak nastąpi - w lutym 2017 roku, w rocznicę śmierci Piotra, chcielibyśmy zagrać nasz pierwszy po przerwie koncert. Koncert specjalny, podczas którego chcielibyśmy zagrać z gośćmi, z przyjaciółmi. Dla Piotra, dla nas. Dla Was. Chcemy, by nasza muzyka była tego dnia na pierwszym planie i żeby to ona przemawiała przede wszystkim. Więcej szczegółów podamy w kolejnych tygodniach. Rzeka nigdy nie będzie już taka sama, ale to wcale nie znaczy, że musi przestać płynąć."


Frontiers Music Srl zapowiada powrót TRACCI GUNS i PHILA LEWISA L.A. GUNS. Nowy album studyjny wiosną 2017 roku.


Znani ze współpracy w The Cage Tony Martin (ex-Black Sabbath) oraz Voodoo Hill z Glennem Hughesem (Black Country Communion, Deep Purple, California Breed), DARIO MOLLO, włoski gitarzysta rozpoczął swoją karierę w 1981 roku z zespołem CROSSBONES. W 1989 roku wydał pierwszy album wyprodukowany przez Kit Woolven (Thin Lizzy Official, Magnum and UFO ). Teraz wraca:


27 stycznia 2017 roku nowa płyta XANDRIA "Theater Of Dimensions".


Gitarzysta z zespołu ACCEPT Herman Frank już 18 listopada wyda solowy album "The Devil Rides Out", Do wyboru wersja standard, limited digipak ( zawierający bonus ), limited silver vinyl oraz limited box set. Album wyprodukował FRANK, zmiksował Charlie Bauerfeind (BLIND GUARDIAN, HAMMERFALL, HELLOWEEN).


Grupa MAGENTA będzie świętować 15-lecie grupy oraz wydanie nowego albumu, który nie ma jeszcze tytułu. Ukaże się w on kwietniu 2017 roku i zostanie nagrany przez Roba Reeda, Christinę Booth i Chrisa Frya oraz perkusistę Andy’ego Edwardsa (Kiama, Frost *, IQ). Tymczasem 12 listopada tego roku ukaże się koncertowe DVD formacji zatytułowane Live at Leamington Spa, na którym znajdzie się koncert z 21 listopada 2015 roku.


ENUFF Z'NUFF 2 grudnia wyda nowy album "Clowns Lounge".


21 października nowy LEONARD COHEN "You Want It Darker".


Pozdrawiam

OSKAR PENDYK

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz