piątek, 16 grudnia 2016

NOWOŚCI PŁYTOWE część 51 ( 259 )

PREMIERY TYGODNIA:

LUCA TURILLI'S RHAPSODY "Prometheus: The Dolby Atmo Experience + Cinematic And Live" ( podwójny album koncertowy )


HEATHER FINDLAY BAND "I Am Snow" ( ex-wokalistka MOSTLY AUTUMN, na płycie znajdzie się także cover Ayreon "Day thirteen: Sign". Artystce towarzyszą między innymi tacy muzycy jak: Angela Gordon (Mostly Autumn), Stuart Fletcher (Mantra Vega), Sarah Dean (Luna Rosa) i Henry Rogers (Touchstone, DeeExpus). )


NEIL YOUNG "Peace Trail"


LACUNA COIL "Naughty Christmas" ( świąteczny singiel )


HAMMERFALL "You Win Or You Die" ( 7-calowy singile dołożony do wersji SUPER DELUXE BOX SET ostatniego albumu "Built To Last" )


ZAPOWIEDZI:

‘Maybe Tomorrow’ to tytuł najnowszego albumu wokalisty WHITE LION czyli MIKE'A TRAMPA, który ukaże się 24 lutego 2017 roku.


Grupa LIFESIGNS zapowiada na marzec 2017 drugi album "Cardington"ać się wiosną 2017 roku. Grupe tworzą klawiszowiec John Young, mający za sobą współpracę ze Scorpions, Asią, Johnem Wettonem, czy Fishem. Debiutancki krążek ukazał się w 2013 roku, a na albumie zagrali basista Nick Beggs (Kajagoogoo, Steven Wilson) i Martin "Frosty" Beedle (Cutting Crew), gościnnie pojawili się Steve Hackett, Thijs van Leer i Jakko Jakszyk.


20 stycznia ukaże się 13 album LAST AUTUMN' S DREAM "In Disguise".


7 kwietnia ukaże się nowa płyta DEEP PURPLE "inFinite". Pojawił się singiel "Time For Bedlam". . Również przed premierą płyty, 3 lutego 2017 roku, do sklepów trafi limitowana EP-ka, z utworami, które nie zmieściły się na albumie, oraz z wcześniej niepublikowanymi kompozycjami.


20 stycznia 2017 ukaże się album STEVE'A ZIMMERMANA z FATES WARNING pod szyldem ENEMY REMAINS "No Faith In Humanity". Masteringiem zajął się Chris "Zeuss" Harris (ROB ZOMBIE, QUEENSRŸCHE, HATEBREED).


Z okazji 40-lecia zespołu TOTO w 2018 już w roku przyszłym zostaną wydane i zremasterowane wszystkie albumy zespołu. Grupa wyda też nowy album.


Grupa LIVE wraca z EDEM KOWALCZYKIEM na wokalu. Poprzednie studyjne wydawnictwo Live z Edem Kowalczykiem w składzie ukazało się w 2006 roku i nosiło tytuł „Songs From Black Mountain”. W 2014 roku grupa wydała płytę „The Turn” z Chrisem Shinnem w roli wokalisty. Zespół nagrywa też nowy album, ale najpierw wyruszy w trase koncertową.


Vivian Campbell potwierdził, iż w 2017 roku ukaże się drugi album LAST IN LINE.


CIEKAWOSTKI:

Mark Stanway z MAGNUM po 36 latach odszedł z grupy.


POŻEGNANIE:

W wieku 69 lat odszedł GREG LAKE znany z chociażby EMERSON, LAKE & PALMER.


Pozdrawiam

OSKAR PENDYK

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz