sobota, 9 stycznia 2016

FIND ME "Dark Angel" ( 2015 )

HARD ROCK

Choć grupa FIND ME jest kwartetem to szefuje mu dwóch muzyków: DANIEL FLORES ( szwedzki perkusista, klawiszowiec a także producent ) oraz ROBBIE LeBLANC ( wokalista ), znany z duetu BLANC FACES. To ich druga po wydanej w 2013 roku "Wings Of Love" płyta.

Ależ melodie. Jak na klasycznych płytach z amerykańskim hard rockiem. Dodatkowo przepiękna okładka, świetne logo. Delikatnie rozpoczynający się "Nowhere To Hide" po kilkunastu sekundach poraża niczym piorun. Cóż za melodyjny refren w kolejnym "Let Love Rule". Moja babcia mawiała o takich utworach "słychać, że jest w nich życie i pobudzają do życia". Później przychodzi czas na balladę "Forever". Ależ w trzeciej minucie mamy piękny pomost łączący refren z wykończeniem utworu. A jaki koniec? Posłuchajcie sami. Następny "Another Day" to kandydat na hit. Ale takich nagrań jest tutaj cały album. Tutaj dodatkowo w okolicach drugiej minuty i trzydziestej sekundy wchodzi nam żeński wokal. Ach te gitarowe solówki!!! Bardzo podoba mi się "Face To Face", z kapitalnymi zwrotkami i nie mniej kapitalnym refrenem. Kolejny przebój to "Midnight Memories". Ach gdyby to były lata 80-te albo jeszcze połowa 90-tych byłby to przebój w każdej stacji radiowej.

Dodam, iż wersja japońska tego albumu zawiera jako bonusowe nagranie akustyczną wersję wspomnianego powyżej nagrania "Forever". Do odsłuchu natomiast "Nowhere To Hide".

POSŁUCHAJ:

https://www.youtube.com/watch?v=fz3JFNT3qgc

Pozdrawiam

OSKAR PENDYK

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz