piątek, 15 stycznia 2016

RENE ANGELIL ( mąż CELINE DION ) nie żyje ( 1942 - 2016 )

LEMMY KILMISTER, NATALIE COLE, DAVID BOWIE, WAYNE ROGERS, MICHEL GALABRU, ALAN RICKMAN a teraz RENE ANGELIL. A mamy dopiero 15 dzień stycznia 2016 roku.

Wiadomość podała na oficjalnej stronie stacja ABC. RENE ANGELIL był mężem, przyjacielem, producentem i menadżerem kanadyjskiej piosenkarki CELINE DION. Był starszy od piosenkarki o 26 lat. Cierpiał na nowotwór gardła.

Para poznała się, gdy piosenkarka miała zaledwie 12 lat, a menadżer 38. Od ponad dwudziestu lat tworzyli jedno z najbardziej udanych małżeństw w show-biznesie.
Ostatnie lata były dla nich wyjątkowo trudne. Angelil walczył bowiem z nowotworem. Celine zawiesiła karierę, by wspierać ukochanego. Oboje powoli oswajali się z jego odejściem.  Mąż, co CELINE DION podkreśliła w jednym z ubiegłorocznych wywiadów, bardzo chciał by żona wróciła do  nagrywania nowej płyty ( nowy, francuskojęzyczny album ukaże się wiosną ). Tak też uczyniła i wróciła do pracy w październiku 2015 roku.
 
Celine i Rene byli rodzicami trójki dzieci: 15-letniego René-Charlesa oraz 5-letnich bliźniąt Nelsona i Eddy. Artysta miał 73 lata.
 
Pozdrawiam
 
OSKAR PENDYK

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz