sobota, 23 stycznia 2016

Gra IRON MAIDEN "Legacy Of The Beast"

Gra Iron Maiden „Legacy of the Beast” pojawi się już latem 2016 roku. RPG, przygotowany we współpracy z Roadhouse Interactive, dostępny będzie za darmo na iOS i Androida. Szef firmy przygotowującej RPG James Hursthouse opowiada:

"Jako wieloletni fan zawsze uważałem, że muzyka Ironów, ich teksty i przegląd postaci to solidna baza dla rozbudowanego RPG. Ta gra to niesamowity RPG, który przyciągnie smartfonowych graczy, także tych, którzy muzykę Iron Maiden będą mieli okazję odkryć po raz pierwszy".

Gracze będą mogli się wcielić w jedną z wielu inkarnacji EDDIEGO, maskotki zespołu. Każdy Eddie będzie posiadał inne zdolności. Pod jego postacią przemierzać będą mogli różne światy, podróżować w czasie i walczyć ze złymi bohaterami znanymi z okładek płyt Iron Maiden.

W grze oczywiście będzie można usłyszeć dobrze znany utwory "ŻELAZNEJ DZIEWICY". Nie zabraknie też kilku perełek – niewydanych dotychczas nagrań z koncertów. Basista uważa, że „Legacy of the Beast” to będzie świetne połączenie.

"Zawsze myśleliśmy, że nasza muzyka i wizerunek Eddiego świetnie odnalazłyby się w grze i to jest coś, na co czekaliśmy od 1999 roku i „Ed Hunter”. Teraz, w 2016 roku, możemy to wszystko zrobić dzięki smartfonom i uczynić to bardziej dostępnym dla naszych fanów i graczy".

Więcej informacji już wkrótce pojawi się na ironmaidenlegacy.com

Pozdrawiam

OSKAR PENDYK
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz