czwartek, 14 stycznia 2016

SANDRA VAN NIEUWLAND "Breaking New Ground" ( 2015 )

POP

Pochodzącą z Holandii wokalistkę SANDRE VAN NIEUWLAND poznałem pod koniec 2013 roku za sprawą jej drugiego wówczas kapitalnego albumu "Banging On The Doors Of Love". Niestety, przyznaję że na moment o niej zapomniałem w zalewie ukazujących się płyt. Na szczęście ona sama mi przypomniała wydając niedawno trzeci swój album.

To, że posiada ona talent do komponowania przyjemnych i melodyjnych piosenek udowadnia nam już w pierwszym utworze na płycie jakim jest nagranie tytułowe "Breaking New Ground". Ależ świetna zwrotka, linia melodyczna, melodia. A cóż tam się dzieje w drugiej części nagrania. Gdzieś ok drugiej minuty trzydziestej sekundy.Po nim następuje ballada "Stop The Clocks". Troszkę mało do mnie przemawia dość nowoczesny i bardzo komercyjny utwór "Another Life". Troszkę za dużo tutaj techniki i hałasu. Natomiast śmiało mogę polecić nagranie "Truth", która ma dość skromny początek, ale za to refren rozwija się niesamowicie.

Przyjemny album pop z Holandii a więc rynku, który w zasadzie jest nam obcy na tym polu. Większość wokalistek, które znamy pochodzą z USA a już najwięcej jest ich z Wielkiej Brytanii. Jest więc to okazja do zapoznania się z tamtejszą muzyką.

Do posłuchania polecam jednak nagranie "Always Alone" z płyty "Banging On The Doors Of Love" z 2013 roku.

POSŁUCHAJ:

https://www.youtube.com/watch?v=1Ws1sitlhFs

Pozdrawiam

OSKAR PENDYKBrak komentarzy:

Prześlij komentarz