środa, 13 stycznia 2016

THE RUE ( 2015 )

POP

Na wstępie zaznaczę, iż powyższej płyty nie kupicie w żadnym sklepie. Jedynie na http://www.theruemusic.com/ a więc na oficjalnej stronie zespołu, przy czym ja złożyłem zamówienie latem, płyta dotarła....zimą.  Co to w ogóle jest THE RUE? To wspaniały pop, delikatny z towarzyszeniem wspaniałej gitary akustycznej.

THE RUE tworzy niecodzienny duet a jest nim CHRIS DeGARMO a więc gitarzysta amerykańskiej grupy heavymetalowej QUEENSRYCHE grający w niej w latach 1982-1997 oraz jego....córka, która na tymże albumie śpiewa. A śpiewa wspaniale o czym przekonać się można słuchając poniższego nagrania. Wszystko zostało nagrane w domowym studio CHRISA DeGARMO w Seattle w USA. Napisałem "albumie" a jest to w zasadzie minialbum gdyż zawiera tylko sześć nagrań i jest też zaznaczone jako EP czyli epka bądź minialbum właśnie. Miejmy nadzieję, iż duet nie poprzestanie na tym jedynym, beztytułowym wydawnictwie a i następne trafi do szerokiej dystrybucji sklepowej.

Wydawnictwo kosztuje zaledwie $8,99 dolarów a więc tyle co pizza, której możemy sobie odmówić. Pamiętajmy: pizze zjemy i... ( wiadomo :-) ) a płyta zostanie z nami na zawsze.

Proszę posłuchać wspaniałego nagrania czwartego "Love Song" z debiutanckiego minialbumu THE RUE.

POSŁUCHAJ:

https://www.youtube.com/watch?v=0CdZOZGmWdU

Pozdrawiam

OSKAR PENDYK

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz