piątek, 29 kwietnia 2016

NOWOŚCI PŁYTOWE część 18 ( 226 )

PREMIERY TYGODNIA:

TRAVIS "Everything At Once" ( nareszcie, Brytyjczycy wracają z ósmym albumem )


NEMESEA "Uprise" ( electronic rock z wokalistką, czwarty album )


MARTINA MCBRIDE "Reckless" ( kolejny album wokalistki country )


JOE BOUCHARD "The Power Of Music" ( basista zespołu BLUE OYSTER CULT )


KATHERINE JENKINS "Celebration" ( 12 album w 12 lat....wokalistka z Walii wykonująca utwory klasyczne ( mezzosopran ) jak i muzyką pop )


TREMONTI "Dust" ( alternative rock )


THE BOXER REBELLION "Ocean By Ocean" ( piąty album Brytyjczyków )


ZAPOWIEDZI:

24 czerwca nowy album ROBA MORATTIEGO "Transcendent" z RAGE OF ANGELS czy epizodu w grupie SAGA.


1 lipca nowa płyta FATES WARNING "Theories Of Flight". W podstawowej wersji znajdzie się na niej osiem kompozycji. Album ukaże się też jako 2CD Mediabook. Na drugiej płycie pojawi się sześć utworów akustycznych: trzy Fates Warning i trzy covery.
 


17 czerwca pierwszy album żeńskiej supergrupy CASE/LANG/VEIRS w skład, której wchodzą NEKO CASE, k.d.lang oraz LAURA VEIRS. Wszystkie trzy panie od lat na scenie.
 

 
 

1 lipca nowa płyta gitarzysty zespołu ACCEPT czyli WOLFA HOFFMANNA zatytułowana "Headbangers Symphony".
 


20 maja dwunasty i - jak zapowiadają muzycy - ostatni album szwedzkiego zespołu KENT zatytułowany "Då Som Nu För Alltid". Będzie to ich już trzeci album na którego okładce nie pojawi się słynne logo zespołu.


ROISIN MURPHY już 8 lipca wyda kolejną płytę zatytułowaną "Take Her Up To Monto".
 


Glenn Hughes, Jason Bonham producent Kevin Shirley no i oczywiście JOE BONAMASSA wracają w 2017 roku z nową płytą i trasą koncertową pod szyldem BLACK COUNTRY COMMUNION. Skład: Hughes (DEEP PURPLE, TRAPEZE), Bonham (LED ZEPPELIN, FOREIGNER), klawiszowiec Derek Sherinian (DREAM THEATER, ALICE COOPER, BILLY IDOL) i bluesowy guru, gitarzysta i wokalista Joe Bonamassa.


WZNOWIENIA:

10 czerwca dwa ostatnie albumy PHILA COLLINSA - "...But Seriously" ( 1989 ) oraz "Going Back" ( 2010 ), tutaj z nieco zmienionym tytułem "The Essential Going Back". Obie płyty zremasterowane, z nowymi okladkami i drugimi dyskami wypełnionymi rarytasami jak demo wersje, b-side'y i materiały koncertowe.Pozdrawiam

OSKAR PENDYK

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz