środa, 6 kwietnia 2016

STACIA WATKINS "I Ain't The Middle Of The Road" ( 2016 )

COUNTRY

Pochodząca z USA STACIA WATKINS tak jak pani RUUT ( patrz wczorajszy wpis ) również nie jest debiutantką i ma już kilka wydawnictw na swoim koncie. Ma nawet nominację do nagrody GRAMMY. Ostatnio nabrała pewności siebie po tym jak schudła kilkadziesiąt kilo. Jeszcze sześć lat temu była nie do poznania.

Artystka jest mi zupełnie nie znana. Omawiany dziś album jest właściwie minialbumem czyli epką zawierającą sześć piosenek, na które składa się nieco ponad 20 minut muzyki i jest to jedyne wydawnictwo tej pani jakie posiadam. Tutaj mamy już o wiele więcej country niż na wczorajszej płycie artystki RUUT. Utwory są bardziej zróżnicowane. Rozpoczynający epkę "Going South" to murowany hit, który - jak w większości tego typu płyt - idealnie pasuje by album promować. Mamy też tutaj bardzo przyjemną balladę "Whatcha Gonna Do" czy najładniejszy w zestawie, urozmaicony z ładną solówką gitary utwór "We Got It Right".

Do posłuchania nagranie I Believe" wraz z teledyskiem do obejrzenia i porównania sobie jak wygląda dziś na okładce powyższego albumu STACIA WATKINS a jak wyglądała kilka lat temu.

POSŁUCHAJ:

https://www.youtube.com/watch?v=3a1IFj89enk

Pozdrawiam

OSKAR PENDYK

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz