wtorek, 25 sierpnia 2015

U.D.O. featuring THE MARINEMUSIKKORPS NORDSEE "Navy Metal Night" ( 2015 )

HEAVY METAL

Pisząc niedawno na temat nowej płyty U.D.O. "Decadent" wspomniałem, iż prawie po każdej płycie studyjnej wydaje on płytę koncertową. Nie inaczej jest i w tym roku tyle, że...jednak trochę inaczej.

Otóż tym razem U.D.O. nagrał album z towarzyszeniem niemieckiej orkiestry "THE MARINEMUSIKKORPS NORDSEE". Koncert odbył się w lutym 2014 roku. Wszystko zarejestrowano a ostatecznego miksu dokonano w Danii po to byśmy się mogli teraz cieszyć tym unikalnym brzmieniem. Utwory U.D.O. zabrzmiały zupełnie inaczej niż dotychczas.

Nie zabrakło tutaj takich klasyków jak "Faceless World" , "Animal House" z pierwszych płyt z lat '80-tych ale są też i nowe nagrania jak chociażby "King Of  Mean" z płyty "Steelhammer" ( 2013 ). Wszystko na podwójnym kompakcie lub DVD oraz oczywiście na BLU-RAY do wyboru. Sam koncert rozpoczyna się niespełna minutowym intrem " Intro ( Das Boot )" a po nim następuje "Das Boot", blisko 5 kolejnych minut swego rodzaju wprowadzenia. Czujemy się jak w prawdziwej łodzi podwodnej. Dopiero za sprawą trzeciego nagrania "Future Land" zaczyna się hałas, w pozytywnym tego słowa znaczeniu.

POSŁUCHAJ:

https://www.youtube.com/watch?v=ENNTx35vmmo

Pozdrawiam

OSKAR PENDYK

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz