środa, 23 grudnia 2015

HARRIET "Maybe This Christmas" ( 2015 )

POP

Trudno cokolwiek wynaleźć w internecie o tej pani. Ale to nie ma znaczenia ponieważ przed nami płyta z kolędami, której śmiało możemy słuchać w grudniu w czasie Świąt Bożego Narodzenia jak i w...lipcu.

Niesamowity klimat płyty oraz jej nastrój powodują, iż trudno się od niej uwolnić. Znajdziemy tu takie klasyki jak "Silent Night" ( w niecodziennej wersji tak zwanej a capella z udziałem tylko i wyłącznie samego głosu, później też lekkiego chóru, który jest i tak najprawdopodobniej efektem zabiegu technicznego ), "I'll Be Home For Christmas" ale także nieśmiertelne "Last Chrsitmas"  słynnego duetu WHAM czyli GEORGE MICHEAL oraz ANDREW RIDGELEY a także nagranie "December Song ( I Dreamed Of Christmas )", które w 2009 roku wspomniany GEORGE MICHAEL wydał na singlu.

Piękny album do posłuchania nie tylko w święta.

Małe wyjaśnienie. Powyższy album ukazał się w tym 2015 roku jednak istnieje jego uboższa wersja ( krótsza o 4 nagrania ), która wyszła już w 2014 roku i to z zupełnie inna okładką. Do posłuchania nagranie tytułowe "Maybe This Christmas".

POSŁUCHAJ:

https://www.youtube.com/watch?v=UhoucsoCS8k

Pozdrawiam

OSKAR PENDYK

1 komentarz:

  1. Płyty świąteczne są niezbędne w grudniu :) i to już od 1.12 :D a Pani ma przyjemny głos

    OdpowiedzUsuń