czwartek, 24 grudnia 2015

NOWOŚCI PŁYTOWE część 52 ( 208 )

PREMIERY TYGODNIA:

ARNEL PINEDA "Saounds Of Christmas" ( minialbum z kolędami wokalisty grupy JOURNEY, muzyk w marcu 2016 roku wyda solowy album )

1.This Christmas
2. Christmas Day
3. Christmas Time
4. Jingle Bells
TOM PETTY AND THE HEARTBREAKERS "Nobody's Children" ( album z rarytasami, z archiwami z różnych lat zarówno TOMA PETTY'EGO jak i grupy MUDCRATCH )

DAVID BOWIE "Lazarus" ( drugi po "Blackstar" singiel promujący nowy album "Blackstar" )

ZAPOWIEDZI:

Grupa THE CULT zaprezentowała drugi utwór zapowiadający ich najnowsze wydawnictwo „Hidden City”, które trafi do sprzedaży 5 lutego. Kompozycji „Deeply Ordered Chaos” można posłuchać już w internecie. Nnajnowszy album zespołu jest ostatnim ogniwem trylogii, na którą składają się dwa poprzednie albumy „Born Into This” z 2007 r. oraz „Choice of Weapon” z 2012 r. Za produkcję albumu odpowiedzialny jest Bob Rock, a utwory zostały skomponowane przez Iana Astbury'ego oraz Billa Duffy'ego. W lutym i w marcu zespół zawita z koncertami do Wielkiej Brytanii i Irlandii.

 

Wiosną 2016 roku ukaże się dziewiąty album studyjny brytyjskiej wokalistki PJ HARVEY. Album „dokumentuje wyjątkową podróż artystyczną”, która zawiodła PJ Harvey do Kosowa, Afganistanu i stolicy Stanów Zjednoczonych, Waszyngtonu. Same utwory zostały zarejestrowane w ciągu miesiąca spędzonego przez artystkę i jej współpracowników w ramach przedsięwzięcia „Recording in Progress” w londyńskim centrum kulturalnym Somerset House, gdzie zaaranżowano specjalne studio, a świadkiem nagrywania premierowych utworów była gromadząca się publiczność. Dzisiaj artystka wypuściła krótki klip, który, wyreżyserowany przez Seamusa Murphy’ego, zapowiada nowe dzieło artystki.


Pozdrawiam

OSKAR PENDYK

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz