środa, 23 września 2015

GEM & THE DEADHEADS "Rebellion" ( 2015 )

ROCK

Mamy przed sobą jeden z lepszych debiutów tego roku. Grupa pochodzi z Anglii i tworzy ją kapitalna wokalistka GEM JONES oraz trzech panów, chociaż ktoś mi na początku powiedział iż jest to duet.
Być może dlatego, że trzonem grupy jest TRISTAN IVEMY oraz wspomniana wokalistka GEM JONES, którzy to cały album wspólnie skomponowali.

Album, który ukazał się w czerwcu zbiera bardzo pozytywne recenzje. Nagranie "Automatic Response" to bardzo ładny utwór, który ten album otwiera, ale dopiero od nagrania następnego i zarazem  singlowego "Long Way Down" zaczyna się dziać. Kłaniam się nisko ludziom, którzy wybrali ten właśnie utwór na singla. Co za utwór. A jak GEM JONES śpiewa.....Ach!

Żeby ktoś nie pomyślał iż resztę albumu należy pominąć. Nic podobnego. Każdy następny utwór to materiał na przebój. Słucha się tego doskonale. Proszę nastawić chociażby nagranie następne "Bang Baang There Goes My Pistol". I co? A nie mówiłem? Na albumie mamy jedno nagranie instrumentalne i jest nim nagranie tytułowe "Rebellion" równie udany jak nagrania z wokalem.

Moja prośba: zapamiętajcie tę nazwę. GEM & THE DEADHEADS. Poniżej do odsłuchu wspomniany "Long Way Down".

POSŁUCHAJ:

https://www.youtube.com/watch?v=etAAtVN7VPM

Pozdrawiam

OSKAR PENDYK

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz