wtorek, 15 września 2015

GRACE POTTER "Midnight" ( 2015 )

POP - ROCK

GRACE POTTER to wokalistka amerykańskiej grupy rockowej GRACE POTTER AND THE NOCTURNALS istniejącej od 2002 roku po dziś dzień. Tym razem jednak jego wokalistka postanowiła wydać płytę solową. I to płytę świetną.

O pani wspominałem w ubiegłym miesiącu przy okazji omawiania albumu WARRENA HAYNESA, gdzie GRACE POTTER udziela się w jednym z utworów a konkretnie w nagraniu" Gold Dust Woman" z repertuaru FLEETWOOD MAC.

Jej solową płytę rozpoczyna przebojowy "Hot To The Touch". Trudno nabrać tchu między nagraniami gdyż mamy właściwie przebój za przebojem. Proszę zwrócić uwagę na kapitalny refren w nagraniu "The Miner". Cudo po prostu.. Po nim nie mniej udany "Delicious" a tuż za nim niesamowity "Look What We've Become". Jednym z moich ulubionych nagrań na tej płycie jest nagranie numer 9 "Biggest Fan". Cóż tam się dzieje pod koniec. Tego trzeba posłuchać. Do odsłuchu tymczasem nagranie otwierające album "Hot To The Touch". Proszę posłuchać tego refrenu. Materiał na hit!

Mnóstwo tego typu płyt się ostatnio ukazuje. O ile właściwie co roku jest ich sporo o tyle w roku bieżącym są to albumy udane czego nie można było powiedzieć o roku ubiegłym. Oby tak dalej.

POSŁUCHAJ:

https://www.youtube.com/watch?v=XRH97j0SocE

Pozdrawiam

OSKAR PENDYK

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz